Seřizovač
Mistr / Předák – vedoucí týmu svářečů
26.4.2017
Hrotovna
Obsluha stroje – hrotovna / značkovna
13.5.2017

Obsluha stroje – lisování

lisování tuhy

Informace o pracovním místě

Ve výrobním procesu doplňujeme stav na hale, kde se zpracovává syrový materiál k dalším úpravám. Jedná se o strojní výrobu, kde stroj je kompletně ovládaný obsluhou.

Jde tedy o přinesení si suroviny ke stroji, naplnění stroje (zásobníku stroje) dle daného procesu a samotný proces úpravy.

Místo výkonu práce – České Budějovice

Vždy zájemce provedeme halou a seznámíme ho s pracovními úkony a prostředím. Poté je možný nástup ihned od druhého dne.

NÁPLŇ PRÁCE
– příprava materiálu k výrobě
– obsluha stroje

Požadujeme

– ochota a chuť pracovat ve směnném provozu – 3 – směnný provoz
– spolehlivost, zodpovědnost
– fyzická zdatnost
– praxe výhodou

Nabízíme

– platové ohodnocení:90,-Kč/hodinu hrubé mzdy
– možnost vyplácení záloh na mzdu po odpracovaných 5 dnech
– dlouhodobou spolupráci

  • Hlavní pracovní poměr.