Obsluha tiskařského stroje
26.4.2017
lisování tuhy
Obsluha stroje – lisování
13.5.2017

Mistr / Předák – vedoucí týmu svářečů

Seřizovač

Informace o pracovním místě

Nabízíme pracovní příležitost SVÁŘEČŮM, kteří mají praxi v oboru a mají ZK nebo EN 135 – CO2 (EN nemusí být platné)a zároveň zájemcům – zkušeným svářečům, kteří by mohli vést tým svářečů – pozice předáka/mistra na svařovně, a jsou ochotni pracovat ve směnném provozu – 2 směnný.

Místo výkonu práce – Český Krumlov

Po absolvování svařovací zkoušky je nástup možný ihned.

NÁPLŇ PRÁCE
– svařování CO2 ve výrobním podniku, popř. vedení týmu svářečů
– čtení z technické dokumentace

Požadujeme

– praxi se svařováním metodou 135, platné EN 135 výhodou
– vedení týmu, organizační schopnosti ve výrobním procesu
– spolehlivost
– ochotu pracovat
– čtení z technické dokumentace podmínkou

Nabízíme

– platové ohodnocení: 150,-Kč – 180,- Kč/hod.
– zajištění ubytování, případně příspěvek na dojíždění
– dlouhodobou spolupráci
– hezké a čisté pracovní prostředí (hala)

  • Hlavní pracovní poměr.