Vrtání kovu
Pomocný dělník / manipulant
9.8.2017
Svářeč EN 135
Svářeč EN 135 _ platné EN není nutností
10.8.2017

Operátor galvanovny

Galvanovna

Informace o pracovním místě

Galvanická úprava kovů je chemická úprava, kde dochází k povrchové úpravě kovů na základě chemické reakce. Vždy se kovová tělesa namáčí do lázní různého složení dle požadovaného efektu úpravy.

Výrobky či polotovary (materiál) určený k chemické úpravě se věší na háčky a ponořují se do kádí s připraveným roztokem dle požadované úpravy či ošetření materiálu.

Místo výkonu práce – České Budějovice

Vždy zájemce provedeme halou a seznámíme ho s pracovními úkony a prostředím. Poté je možný nástup ihned od druhého dne.

NÁPLŇ PRÁCE
– věšení / sundavání materiálu z háčků
– manipulace s pojezdovým dopravníkem nad káděmi s roztoky (z větší části automatické)

Požadujeme

– ochota a chuť pracovat – 1 směnný provoz (dle výroby jsou požadovány přesčasy) – placené!
– spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme

– platové ohodnocení:90,-Kč / hod.
– možnost vyplácení záloh na mzdu po odpracovaných 5 dnech
– dlouhodobou spolupráci

  • Hlavní pracovní poměr.