lisování tuhy
Obsluha stroje – lisování
13.5.2017
Elektromontér
17.5.2017

Obsluha stroje – hrotovna / značkovna

Hrotovna

Informace o pracovním místě

Ve výrobním procesu doplňujeme stav na ¨hrotovně¨. Zde se již vyrobené tužky musí řádně ohrotit. Obsluha stroje to nemá fyzicky náročné, ale potřeba kontrolovat kvalitu hrotů. Existují předpisy kvůli bezpečnosti pozdějších spotřebitelů.

Jde tedy o naplnění stroje (zásobníku stroje) dle daného procesu a samotný proces úpravy.

Zároveň se na této hale do tužek vyráží značící štítky výrobku.

Místo výkonu práce – České Budějovice

Vždy zájemce provedeme halou a seznámíme ho s pracovními úkony a prostředím. Poté je možný nástup ihned od druhého dne.

NÁPLŇ PRÁCE
– příprava materiálu k výrobě
– obsluha stroje

Požadujeme

– ochota a chuť pracovat ve směnném provozu – 3 – směnný provoz
– spolehlivost, zodpovědnost
– fyzická zdatnost
– praxe výhodou

Nabízíme

– platové ohodnocení:85,-Kč/hodinu hrubé mzdy
– možnost vyplácení záloh na mzdu po odpracovaných 5 dnech
– dlouhodobou spolupráci

  • Hlavní pracovní poměr.