Elektromontér
17.5.2017
Operátor/ka na výrobní lince
8.8.2017

Mechanik, opravář průmyslových strojů a zařízení

Seřizovač

Informace o pracovním místě

Hlídání chodu výrobní linky, servisní úkony na výrobní lince, pomoc operátorům linky při technických obtížích.

Místo výkonu práce – České Budějovice

Po absolvování  pohovoru a prohlídky provozu je nástup možný ihned.

NÁPLŇ PRÁCE
– servis výrobní linky – preventivní servisní úkony
– řešení technických problémů vzniklých při výrobním procesu

Požadujeme

– praxi na podobné pracovní pozici (každá linka je jiná – nutno naše linky vidět a seznámit se s nimi)
– dohled nad operátory těchto linek (je přítomen mistr, ale i seřizovač kontroluje práci operátorů)
– při nahlášení obtíží operátorem linky je potřeba urychleně linku odstavit a ihned jí uvést do provozu dle dostupných možností seřizovačů
– spolehlivost, technickou zdatnostnost

Nabízíme

– platové ohodnocení: 100,- až 110,- Kč / hodinu v hrubé mzdě
– nutnou dobu na zaučení a seznámení se s prostředím a problematikou
– dlouhodobou spolupráci

  • Hlavní pracovní poměr.