Obsluha vysokozdvižných, jiných vozíků a skladníci
5.4.2017

Brusič Odlitků – šedá litina

Informace o pracovním místě

Práce jako brusič kovů je specifická pracovním prostředím. Provádí se v hale, kde je kapacita cca 30 boxů pro brusiče. Každý brusič má svůj box a potřebné brusky k obrobě odlitků. Práci provází prašnost a velká fyzická zátěž. Počítat také můžete s kolegy mnoha národností.

3 směnný provoz, výdělek je ovlivněn normami dle jednotlivých odlitků.
Místo výkonu práce – okr. Český Krumlov – Kaplice

Doporučení: kdo tuto práci nezná a není seznámen s její náročností . . . je potřeba si domluvit prohlídku provozu.

NÁPLŇ PRÁCE
– broušení odlitků šedé litiny

Požadujeme

– zkušenost s broušením
– spolehlivost, fyzická zdatnost
– ochotu pracovat
– dobrý zdravotní stav

Nabízíme

– platové ohodnocení: 90,-Kč – 155,- Kč/hod čistého (dle výkonnosti)
– zajištění ubytování (zdarma při 100% docházce), případně možnost příspěvku na dopravu
– možnost vyplácení záloh na mzdu po odpracovaných 5 dnech
– dlouhodobou spolupráci
– ochota zaměstnat cizince